BİZ KİMİZ?

Sektörün önde gelen imalatçılarından olan NKM Makine, paket blower ve blower aksesuarları imalatının yanı sıra, 7/24 blower ve kompresör revizyon servis hizmeti de vermektedir

En son teknoloji ve yenilikleri takip eden NKM Makine; yüksek oranlarda basınç, debi ve vakum seviyelerine ulaşan blower paketleri üretmektedir.

Kendi tasarım ve imalatımız olan akustik kabinlerimizle en üst düzeyde soğutma ve ses izalasyonu sağlamaktayız.

Tamamen kendi imalatımız olan; akustik kabin; modern şase, blower susturucuları, emniyet valfleri ve daha birçok aksesuar, 15 yıllık mesleki tecrübe ile sizlere sunulmaktadır.

Müşterilerimizden gelen teklifler doğrultusunda, özel tasarım blower paketleri yapmakayız. Ürünlerimizde; İspanyol Mapner® teknolojisinin uzun ömürlü, yüksek verimli, enerji tasarrufu sağlayan sessiz blower gövdeleri kullanılmaktadır.

Firmamız Uzun yıllara dayanan sektör deneyimi, güçlü referansları ve sürekli devam eden yatırımları ile, birçok alanda öncü bir konuma sahiptir.
Hem cihaz hemde teknik personel yeterliliği bakımından, hitap ettiğimiz sektörlere en hızlı ve kaliteli hizmetleri sunmaya devam etmekteyiz.

NKM MAKİNE, 2006 yılında Kadir Mermer tarafından kurulmuştur. İlk başlarda sadece satış ve servis hizmeti veren firmamız zaman içerisinde yeni atölyeler açarak
imalat alanında da faaliyetlere başlamıştır.

Zaman içinde ülkemizin en saygın firma ve kurumlarındaki birçok projeye imza atarak müşteri portföyünü zenginleştirmiştir.

2010 yılından itibaren (İspanyol) Mapner markasının Türkiye Distribütörlüğünü yürütmektedir.

Firmamız, yerli ve yabancı birçok blower ve kompresörün satış, servis ve revizyon hizmetlerini başarıyla sürdürmektir.

İnsanı ve kaliteyi merkeze alarak, çalışanlarımız ve ülkemiz ile birlikte büyümek öncelikliki hedefimizdir.

Yatırımlarımızı sürekli kılarak sektörümüzde öncü bir rol üstlenmeyi bir görev olarak algılıyoruz.

Hizmet verdiğimiz firmalara her zaman güvenebilecekleri bir desteği sunabilmek için gereken çabayı göstermekten kaçınmıyoruz.

Geçmiş tecrübelerimiz ile geleceğe yön vermek azmi ile sürekli çalışmaya kararlıyız.

TAMİR VE BAKIM

Yedek Parça
Yedek Parça
Yedek Parça
Zamanında ve yetkin satış sonrası servis sağlamak NKM Makine’nin başlıca prensiplerindendir. Bir ürünün satış sonrasında gerçekleşen uygulamalar satışın kendisi kadar önemlidir. Gerekli eğitimi vermek, garanti kapsamına almak, ürün iadesi yapmak, garanti kapsamında gerçekleşen sorunlara ve tamir-revizyon-bakım işlemlerine en hızlı ve etkin şekilde cevap verip müşteri memnuniyetini sağlamak satış sonrası servis dahilindedir.

Yetki Belgelerimiz

REFERANSLARIMIZ