BLOWER PAKET BİLEŞENLERİ ‘ NKM PS-EX ’

3 loplu blower gövdesi, emiş susturucusu ve filtresi, oturma şasesi ve mekanik basınç susturuculu oturma şasesi . Emniyetli kayış kasnak sistemi DN standardına uygun elastiki kompanzatör, titreşim önleyici elastiki ayaklar, emniyet ventili, silikon cekvalf, giriş ve çıkış manometre göstergeli ve elektrik motoru.

KULLANIM ALANLARI BLOWER PAKET BİLEŞENLERİ
NKM PS (basınç) ve EX (vakum) BLOWER paketleri • Kayış-kasnak koruması
1= Pnomatik taşıma • Kalitesi yüksek blower
2= Atık su arıtma tesisleri • Kalitesi yüksek motor
3= Havalandırma • Kolay okunabilir göstergeler
4= Karıştırma • Giriş-çıkış susturucuları
5= Vakum proses uygulamaları          • Yüksek kalitede paket parçaları

* NKM BLOWER PAKETİ İMALAT SÜRECİ

Müşteri talebi doğrultusunda mühendislerimiz tarafından blowerın performans değerleri sitemin ihtiyacına göre hesaplanır, Mühendislerimiz sistem için en verimli paket bileşenlerini müşteri memnuniyetini de göz önüne alarak seçimi yapar.

Yanlış değerlerde çalışan bir blower hem zaman hem de enerji kaybına yol açacağı gibi blowerın ömrünü de kısa tutar. Gereğinden fazla büyüklükteki blowerlar ise maliyet ve enerji kaybına yol açar.
* BLOWER ÇALIŞMA PRENSİBİ

3 loplu 2 rotor birbirine zıt yönlerde döner Rotorlar dönerken, hava bu iki rotor arasındaki boşluğa dolarak silindir gövdesinin içinde sıkıştırılır ve basınç kısmında dışarı atılır. Kuru hava ile çalışırlar ve rotor-gövde arası sürtünme olmadığı için yağlamaya gerek duyulmaz.

*BLOWER ŞASİ Sİ
   NKM blower paketinin içinde yer alan her blowerın ağır hizmete şartlarına uygun ve temizlenmesi kolay şasenin üzerine yerleştirilir. Ayarlanabilir motor tabanı, motorun tahrik kayışının gerginliği için en uygun pozisyona göre taşınmasını sağlanır. Şase etrafında yer alan lamalar ve köşebentler, tüm paketin montaj ve bakım sürecinde Forklift ile kolayca kaldırılıp taşınması sağlar.